Amplus - kosztorysowanie, ekspertyzy, szkolenia, programy,...
PDF Kosztorys
Wprowadziliśmy do sprzedaży program PDF Kosztorys. To nowatorskie narzędzie likwiduje uciążliwą pracę związaną z przepisaniem treści przedmiaru zapisanego w PDF (plik *.pdf powstały jako wydruk z drukarki pdf lub utworzony przez programy kosztorysowe) do dowolnego systemu kosztorysowego lub Excela. Dotyczy to przypadków gdy przedmiary są publikowane w postaci PDF, co jest powszechną praktyką w zamówieniach publicznych.


 
Zuzia 10
logo-zuzia10Informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży nowej wersji  programu do kosztorysowania Zuzia 10. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić realizację dokumentacji kosztowej w procesie inwestycyjnym w budownictwie bez programów komputerowych wspomagających ten proces.  Program Zuzia10 został przygotowany z wykorzystaniem najnowszych narzędzi informatycznych w procesie jego produkcji. Pozwoliło to na stworzenie systemu, który zadowoli swoim działaniem bardzo zaawansowanego profesjonalnego kosztorysanta, jak również osobę zajmującą się kalkulacją kosztów od czasu do czasu.


 
RM-WIN

Program główny RM-WINRM-WIN

Charakterystyka programu
Program przeznaczony jest do analizy statycznej i wytrzymałościowej płaskich konstrukcji prętowych o dowolnym ich schemacie statycznym i umożliwia:

... w zakresie schematu statycznego konstrukcji
  • swobodne kształtowanie geometrii konstrukcji, polegające na "rysowaniu" schematu na ekranie monitora,
  • definiowanie dowolnie złożonych przekrojów poprzecznych prętów z kształtowników katalogowych oraz definiowanych przez użytkownika,
  • automatyczne generowanie typowych przekrojów wielogałęziowych (łączonych przewiązkami, skratowaniami lub zespawanych) stosowanych w konstrukcjach stalowych,
  • automatyczne generowanie typowych struktur prętowych belek, ram wielopiętrowych i wielonawowych, kratownic i łuków,


 
metriCAD

nowa technologia sporządzania przedmiarumetricad

Podstawowa część przedmiaru to obliczenia – nazwijmy je umownie – typu matematyczno-geometrycznego, co odpowiada tej części definicji przedmiaru, która wiąże się z wyliczeniem i zestawieniem ilości jednostek miar robót podstawowych. Obliczenia te polegają na zliczeniu kubatur, powierzchni, długości oraz liczby poszczególnych elementów przedmiarowanego obiektu np. okien, drzwi etc. Wykonywane są one na podstawie części technicznej dokumentacji, w praktyce głównie rysunków. 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3